REZERVASYON YAP

Hakkımızda

Marmara'nın kalbinde eşsiz bir keşif olan Katre Island Hotel, nazik hizmete ve sıcak misafirperverliğe değer verenler için eşi benzeri olmayan bir destinasyondur. Katre Island Hotel, İstanbul'un dışında ama bir o kadar da yakın ideal konumuyla iş dünyasına benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Şehrin koşuşturmacasının dışında, hayatın çok daha kolaylaştığı özel bir ada var. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Katre Island Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız.

Yoğun yaşamdan kaçışınızda adanın harikaları sizi bekliyor. Katre Island Hotel'in ilham verici atmosferinde, hayatı farklı bir şekilde değerlendireceksiniz. Uçsuz bucaksız mavinin ve büyüleyici yeşilin muhteşem manzarasına bakan İstanbul Restaurant'ta romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da Fener Bistro'da sakin bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz. Katre Island Hotel, misafirlerine farklı etkinliklere ev sahipliği yapma ve adada konaklama imkânı sunarken, aynı zamanda gözlerden uzak bu adayı tam anlamıyla deneyimlemenizi de sağlıyor.

Adanın narin güzelliğiyle tanışın.

DEĞERLERİMİZ

Eşsiz Deneyimlerin Mükemmel Kombinasyonu

Yakın X Uzak: İdeal konumuyla Katre Island Hotel mahremiyeti en üst düzeyde sağlarken şehre olan yakınlığıyla da çeşitli fırsatlar sunuyor.

Gündoğumu X Günbatımı: Yeni umutları beraberinde getiren gündoğumu ve güneşin denize dokunduğu günbatımı Katre Island Hotel’in özel atmosferinde farklı bir anlam kazanıyor.

Odak X Rahatlama: Katre Island Hotel sakin atmosferiyle iş için gelen misafirlerine odaklanma, küçük bir kaçış için gelen misafirlerine rahatlama şansı tanıyor.

Kaçış X Eğlence: Hayatın koşuşturmasından bir kaçış arayanlar için sakinliğin huzurlu kollarını açan Katre Island Hotel ada içerisinde sunduğu deneyimlerle eğlenceyi de bir arada yaşatıyor.

Sosyal X İzole: Katre Island Hotel sunduğu imkanlarla hem bir arada olmanın enerjisini hem de kendi başına olmanın dinginliğini bir araya getiriyor.

Özgür X Kuşatılmış: Etrafı sonsuz mavilikle çevrili Katre Island Hotel, özgürlüğün doyurucu hissini yaşatırken, deniz tarafından sarmalanmanın huzurunu iliklerinize işliyor.
Bize Ulaşın

(+90)2165475200

info@katreislandhotel.com.tr

Bizi Takip Edin