REZERVASYON YAP

Spa

Bir huzur ve sükunet vahası…

Huzura giden muhteşem yolculuğunuzda değerli anların tadını çıkaracak, padişahların ve sultanların hayallerini yaşayacaksınız. Olağanüstü masaj ve terapilerden oluşan seçenekleri ile Akasha Spa by Katre Island Hotel, kendinizi adanın huzuruyla ve Türk hamamları gibi bazı yerel deneyimlerle şımartabilmeniz için her ayrıntıyı dikkatli bir şekilde ele alıyor.

Selçuklu mimarisinden esinlenen ve taze turkuaz tonlarında tasarlanan Spa’mızın minimalist ve sakin sığınağında, adanın huzur ve ıssızlığının tadını çıkaracaksınız. Bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için mükemmel bir yer olan Spa’mız canlılık veren kollarını misafirlerine açıyor.

Çift terapilerimizle, ruh eşinizle birlikte rahatlamak ve gençleşmek için o değerli zamana sahip olacaksınız. Büyük bir özenle uygulanan masajlarımız, vücudunuzdaki stresi azaltırken kan dolaşımınızı hızlandıracak ve sizi huzurun ve rahatlamanın en üst noktalarına taşıyacak. İki kata yayılan Akasha Spa, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 kar odası, 2 Türk hamamı, doğrudan deniz fenerine bakan ve sizi doğal güneş ışığı ile tazeleyen kapalı bir havuzdan oluşmaktadır. Ayrıca, Spa’mızda hassas masaj terapileri sunan 9 bireysel ve 1 çift masaj odası bulunmaktadır. Akasha Spa'nın siyah ve beyaz tonlarını dengeleyen, suyun sakinleştirici sesiyle mükemmelleşen mekanından çıktıktan sonra, terapilerimizle toksinlerinizden arınmış olacak ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Adamızın narin güzelliğinden esinlenen güzellik bakımlarımız cildinizi yenileyecek. Kişiye özel güzellik bakımlarımızla kendinizi şımartabileceğiniz bir gün yaratın.

En son teknolojiye sahip ekipmanlarıyla 7/24 hizmet veren Katre Island Hotel'in fitness merkezi, tatilinizin tadını çıkarırken formda da kalabilmeniz için bir fırsat sunmaktadır.

Rezervasyon

0216 547 52 00

Delüks Oda

Aile Süiti

Aile Süiti

Resim Alt text

Tek Yatak Odalı Süit

Tek Yatak Odalı Süit Salon

Kral Dairesi Yemek Salonu

Kral Dairesi Yatak Odası

Kraliyet Süiti Yatak Odası

Spa & Rezervasyon

Bize Ulaşın

(+90)2165475200

info@katreislandhotel.com.tr

Bizi Takip Edin